Eaton XTAE015B01BD010
SKU: CS4999201MPN: XTAE015B01BD010Alternate Part #: 3-1802-1579AUPC/EAN: 782116844951
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |