Eaton XTAE015B10BD004
SKU: CS4999580MPN: XTAE015B10BD004Alternate Part #: 3-1802-1789AUPC/EAN: 782116847457
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |