Eaton XTAE015B10RD010
SKU: CS4999775MPN: XTAE015B10RD010Alternate Part #: 3-1802-1842AUPC/EAN: 782116848799
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |