Eaton XTAE015B01WD010
SKU: CS4999491MPN: XTAE015B01WD010Alternate Part #: 3-1802-1595AUPC/EAN: 782116846870
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |