Eaton XTAE012B10BD010
SKU: CS4998821MPN: XTAE012B10BD010Alternate Part #: 3-1802-1327AUPC/EAN: 782116842438
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |