Eaton XTAE012B01WD010
SKU: CS4998730MPN: XTAE012B01WD010Alternate Part #: 3-1802-1091AUPC/EAN: 782116841837
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |