Eaton XTAE012B01BD010
SKU: CS4998440MPN: XTAE012B01BD010Alternate Part #: 3-1802-1075AUPC/EAN: 782116839919
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |