Eaton XTAE012B01TD3E005
SKU: CS4998674MPN: XTAE012B01TD3E005Alternate Part #: 3-2235-1773AUPC/EAN: 786685039244
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |