Eaton XTAE012B10WD3E005
SKU: CS4999118MPN: XTAE012B10WD3E005Alternate Part #: 3-2235-2513AUPC/EAN: 786685046648
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |