Eaton XTAE012B01RD3E005
SKU: CS4998640MPN: XTAE012B01RD3E005Alternate Part #: 3-2235-2073AUPC/EAN: 786685042244
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |