Eaton XTAE012B10RD3E005
SKU: CS4999022MPN: XTAE012B10RD3E005Alternate Part #: 3-2235-2493AUPC/EAN: 786685046440
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |