Eaton XTAE015B01AD012
SKU: CS4999163MPN: XTAE015B01AD012Alternate Part #: 3-1802-1598AUPC/EAN: 782116844722
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |