Eaton XTAE012B10AD012
SKU: CS4998782MPN: XTAE012B10AD012Alternate Part #: 3-1802-1346AUPC/EAN: 782116842209
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |