Eaton XTAE015B01WD012
SKU: CS4999492MPN: XTAE015B01WD012Alternate Part #: 3-1802-1616AUPC/EAN: 782116846887
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |