Eaton XTAE015B10TD012
SKU: CS4999810MPN: XTAE015B10TD012Alternate Part #: 3-1802-1865AUPC/EAN: 782116849048
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |