Eaton XTAE015B10BD012
SKU: CS4999583MPN: XTAE015B10BD012Alternate Part #: 3-1802-1852AUPC/EAN: 782116847488
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |