IMO Automation PQY-2-1-XX-48VDC
SKU: CS6222551MPN: PQY-2-1-XX-48VDCAlternate Part #: 2532078UPC/EAN: 5059394265149
Solar Relay 2 Poles DPNO, 10A, 48VDC, 1.2W, AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details