IMO Automation PRR-2A1T-SL-18VDC
SKU: CS6222555MPN: PRR-2A1T-SL-18VDCAlternate Part #: 2531987UPC/EAN: 5059394476903
Solar Relay 2 Poles DPNO, 10A, 18VDC, 800mW,AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details