IMO Automation PQY-2-1-XX-12VDC
SKU: CS6222548MPN: PQY-2-1-XX-12VDCAlternate Part #: 2532076UPC/EAN: 5059394805635
Solar Relay 2 Poles DPNO, 10A, 12VDC, 1.2W, AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details