IMO Automation PRR-2A1T-SL-24VDC
SKU: CS6222556MPN: PRR-2A1T-SL-24VDCAlternate Part #: 2531966UPC/EAN: 5059394120332
Solar Relay 2 Poles DPNO, 10A, 24VDC, 800mW,AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details