IMO Automation PQY-2-1-XX-24VDC
SKU: CS6222549MPN: PQY-2-1-XX-24VDCAlternate Part #: 2532077UPC/EAN: 5059394019834
Solar Relay 2 Poles DPNO, 10A, 24VDC, 1.2W, AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details