IMO Automation PRR-2A1T-SL-60VDC
SKU: CS6222560MPN: PRR-2A1T-SL-60VDCAlternate Part #: 2531989UPC/EAN: 5059394810578
Solar Relay 2 Poles DPNO, 10A, 60VDC, 800mW,AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details