IMO Automation PEY-1A-3-12VAC
SKU: CS6222513MPN: PEY-1A-3-12VACAlternate Part #: 2532016UPC/EAN: 5059394811889
Solar Relay 1 Pole SPNO, 30A, 12VAC, 2.7VA,AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details