IMO Automation PEY-1A-3-24VAC
SKU: CS6222516MPN: PEY-1A-3-24VACAlternate Part #: 2532017UPC/EAN: 5059394379396
Solar Relay 1 Pole SPNO, 30A, 24VAC, 2.7VA,AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details