IMO Automation PEY-1A-3-24VDC
SKU: CS6222517MPN: PEY-1A-3-24VDCAlternate Part #: 2532013UPC/EAN: 5059394386462
Solar Relay 1 Pole SPNO, 30A, 24VDC, 1.9W, AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details