IMO Automation PEY-1A-1-24VAC
SKU: CS6222506MPN: PEY-1A-1-24VACAlternate Part #: 2531997UPC/EAN: 5059394881097
Solar Relay 1 Pole SPNO, 30A, 24VAC, 2.7VA,AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details