IMO Automation PEY-2A-1-12VAC
SKU: CS6222523MPN: PEY-2A-1-12VACAlternate Part #: 2532006UPC/EAN: 5059394426946
Solar Relay 2 Poles DPNO, 25A, 12VAC, 2.7VA,AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details