IMO Automation PEY-1A-1-12VAC
SKU: CS6222503MPN: PEY-1A-1-12VACAlternate Part #: 2531996UPC/EAN: 5059394283259
Solar Relay 1 Pole SPNO, 30A, 12VAC, 2.7VA,AgSnO2
Contact us for pricing and availability
Product Details