IMO Automation SIM16-PEL64R-2-ENP
SKU: CS6219314MPN: SIM16-PEL64R-2-ENPAlternate Part #: 1114208UPC/EAN: 5059394752281
Enclosed DC Switch IP66 2 Pole, 16A 800 VDC
Contact us for pricing and availability
Product Details