IMO Automation SI40-PEL64R-4
SKU: CS6219174MPN: SI40-PEL64R-4Alternate Part #: 1170221UPC/EAN: 5056207444067
Enclosed DC Switch IP66, 4 Pole 2 String 40A 600VDC,
Contact us for pricing and availability
Product Details