Eaton XTAE015B10T012
SKU: CS4999833MPN: XTAE015B10T012Alternate Part #: 3-1802-1864AUPC/EAN: 782116848966
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |