Eaton XTAE012B01T012
SKU: CS4998691MPN: XTAE012B01T012Alternate Part #: 3-1802-1108AUPC/EAN: 782116841400
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |