Eaton XTAE012B10T012
SKU: CS4999072MPN: XTAE012B10T012Alternate Part #: 3-1802-1360AUPC/EAN: 782116843923
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |