Eaton XTAE015B10R012
SKU: CS4999793MPN: XTAE015B10R012Alternate Part #: 3-1802-1862AUPC/EAN: 782116848720
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |