Eaton XTAE012B01TD012
SKU: CS4998668MPN: XTAE012B01TD012Alternate Part #: 3-1802-1109AUPC/EAN: 782116841486
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |