Eaton XTAE015B10TD010
SKU: CS4999809MPN: XTAE015B10TD010Alternate Part #: 3-1802-1844AUPC/EAN: 782116849031
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |