Eaton XTAE015B10RD016
SKU: CS4999777MPN: XTAE015B10RD016Alternate Part #: 3-1802-1884AUPC/EAN: 782116848812
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |