Eaton XTAE015B10AD016
SKU: CS4999544MPN: XTAE015B10AD016Alternate Part #: 3-1802-1871AUPC/EAN: 782116847259
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |