Eaton XTAE015B10BD016
SKU: CS4999584MPN: XTAE015B10BD016Alternate Part #: 3-1802-1873AUPC/EAN: 782116847495
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |