Eaton XTAE015B01RD016
SKU: CS4999396MPN: XTAE015B01RD016Alternate Part #: 3-1802-1632AUPC/EAN: 782116846290
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |