Eaton XTAE015B10R010
SKU: CS4999792MPN: XTAE015B10R010Alternate Part #: 3-1802-1841AUPC/EAN: 782116848713
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 12 Vac, 50/60 Hz |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |