Eaton XTAE015B10RDP60
SKU: CS4999771MPN: XTAE015B10RDP60Alternate Part #: 3-1802-1716AUPC/EAN: 782116848874
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |