Eaton XTAE015B01WDP60
SKU: CS4999487MPN: XTAE015B01WDP60Alternate Part #: 3-1802-1469AUPC/EAN: 782116846955
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |