Eaton XTAE015B01RDP60
SKU: CS4999390MPN: XTAE015B01RDP60Alternate Part #: 3-1802-1464AUPC/EAN: 782116846351
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |