Eaton XTAE015B01WD001
SKU: CS4999488MPN: XTAE015B01WD001Alternate Part #: 3-1802-1490AUPC/EAN: 782116846849
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 48 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |