Eaton XTAE015B01AD3E008
SKU: CS4999170MPN: XTAE015B01AD3E008Alternate Part #: 3-2235-2874AUPC/EAN: 786685050256
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |