Eaton XTAE015B10TD3E008
SKU: CS4999817MPN: XTAE015B10TD3E008Alternate Part #: 3-2235-3034AUPC/EAN: 786685051857
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 24 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |