Eaton XTAE012B01AD3E008
SKU: CS4998408MPN: XTAE012B01AD3E008Alternate Part #: 3-2235-2034AUPC/EAN: 786685041858
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 120 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NC |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |