Eaton XTAE015B10BD3E008
SKU: CS4999590MPN: XTAE015B10BD3E008Alternate Part #: 3-2235-3314AUPC/EAN: 786685054650
Attributes
| Amperage Rating | 15A |
| Coil | 220 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |