Eaton XTAE012B10RD012
SKU: CS4999016MPN: XTAE012B10RD012Alternate Part #: 3-1802-1359AUPC/EAN: 782116843763
Attributes
| Amperage Rating | 12A |
| Coil | 12 Vdc |
| Contact Configuration | 1 NO |
| Frame | B |
| Frame Size | 45 mm |